• YARIM ALTIN
  1.629,00
  % 0,91
 • AMERIKAN DOLARI
  8,7661
  % 0,32
 • € EURO
  10,4559
  % 0,82
 • £ POUND
  12,2196
  % 1,27
 • ¥ YUAN
  1,3566
  % 0,27
 • РУБ RUBLE
  0,1200
  % -0,02
 • BITCOIN/TL
  282672,389
  % -6,71
 • BIST 100
  1.398,52
  % 0,54

Coinbase, Kripto Para Birimi Listelemeye Başlayacağını Açıkladıktan Sonra Dogecoin %25 Arttı

Coinbase, Kripto Para Birimi Listelemeye Başlayacağını Açıkladıktan Sonra Dogecoin %25 Arttı

Piyasa değerini 54 milyar USD’ye çıkarıyor. Coinbase onun Coinbase Pro platformunda popüler memecoin transferlerini sağlayan başlayacağını açıkladı.

Dijital para birimi, sabah erken saatlerde jeton başına yaklaşık 0,42 USD’ye ulaştı ve öğleden sonra 0,41 USD civarında gezindi. Coinbase’e göre, son hareket dogecoin’in piyasa değerini 54 milyar dolara çıkardı ve onu altıncı en büyük kripto para birimi haline getirdi.

Coin’in değer artışı, Salı günü Coinbase tarafından Coinbase Pro kullanıcılarının ticaretten önce hesaplarına dogecoin aktarmalarına izin vermeye başlayacağına dair bir duyurunun ardından geldi. Bir blog gönderisine göre , dogecoin desteği genel olarak coinbase’in desteklenen hukuk sistemlerinde mevcut olacak ve likidite koşulları karşılanana kadar 3 Haziran Perşembe günü başlayacak.

Şirket, “Müşterilerden aldığımız en yaygın taleplerden biri, platformumuzda daha fazla varlık ticareti yapabilmektir” diye yazdı. ” Listeleme sürecimizin şartlarına göre , zaman içinde standartlarımızı karşılayan daha fazla varlığı desteklemeyi umuyoruz.”

Yeni varlıklar dört aşamada siteye aktarılır: Yalnızca aktarım, yani müşterilerin yeni varlığı Coinbase Pro hesaplarına aktarabilecekleri ancak henüz varlık siparişlerini veremeyecekleri anlamına gelir; Müşterilerin limitli siparişler göndermesine izin veren ancak tamamlanmış sipariş olmayacak olan yalnızca posta sonrası; Limit emirlerinin eşleşmeye başlamasına izin veren, ancak müşterilerin piyasa emirlerini gönderemediği sadece limit; ve limit, piyasa ve durdurma emirlerine izin vermek için hizmeti açan Tam Ticaret.

Coinbase, platformda yeterli miktarda dogecoin kurulduğunda, sipariş defterlerinde ticaretin aşamalı olarak başlayacağını söyledi.

Şirket, “Herhangi bir noktada yeni emir defterlerinden biri sağlıklı ve düzenli bir piyasa için değerlendirmemizi karşılamıyorsa, defteri daha uzun bir süre tek bir durumda tutabilir veya Ticaret Kurallarımıza göre ticareti askıya alabiliriz ” dedi. .

Dogecoin henüz Coinbase.com’da veya Tüketici mobil uygulamaları aracılığıyla mevcut değil, ancak şirket, destek eklendiğinde ve eklendiğinde ayrı bir duyuru yapacağını söyledi.

Madeni para 2013 yılında oluşturuldu ve Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk tarafından hararetle benimsendi.