• YARIM ALTIN
  1.630,00
  % 0,91
 • AMERIKAN DOLARI
  8,7658
  % 0,30
 • € EURO
  10,4502
  % 0,76
 • £ POUND
  12,2137
  % 1,22
 • ¥ YUAN
  1,3566
  % 0,27
 • РУБ RUBLE
  0,1199
  % -0,11
 • BITCOIN/TL
  286325,445
  % -5,78
 • BIST 100
  1.398,52
  % 0,54

Kredi Kartı ile Bitcoin Nasıl Satın Alınır? Başlangıç ​​Kılavuzu

Kredi Kartı ile Bitcoin Nasıl Satın Alınır? Başlangıç ​​Kılavuzu

Bu makale, dijital paranın alınıp satılabileceği kripto para borsası ve en önemlisi yeni başlayanlar için şu soruyu yanıtlamaya yardımcı olabilecek bir bakışta borsa olan Bitcoin’e genel bir bakış sunar: Bitcoin’i nereden almalısınız?

Bitcoin ( CRYPTO : BTC), yılbaşından bugüne (YTD) % 83.56 geri döndü . Kripto para birimi, 2021’deki kripto patlamasından büyük ölçüde yararlandı. Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 64 , 863 dolara ulaştı . 10 , 14 Nisan 2021. Bu, kripto para birimini piyasa değerinde 1 trilyon doları aşmaya itti ve acemiden tecrübeli tüccarlara ve yatırımcılara kadar Bitcoin’e ilgi duymasına yol açtı. Günlük ticaret hacminde milyarlarca dolar olan yeni başlayanlar, madeni paralarınızı güvenle saklayabilecek güvenilir borsaları nerede bulabilir?

Bitcoin’i Nereden Satın Alabilirsiniz?

Bitcoin, tüm büyük kripto para borsalarında listelenmiştir. Kısıtlamalar nedeniyle, coinlerinizi güvenli ve emniyetli bir şekilde tutabileceğiniz bir platformda Bitcoin satın alabilmelisiniz. ABD, Venezuela, Kore veya başka bir ülkede herhangi bir engel olmadan Bitcoin satın alıp alamayacağınızı mı merak ediyorsunuz? 2013’ten beri faaliyette olan ve dünya çapında 2 milyondan fazla kişinin güvendiği belirli bir borsa Coinmama’dır . Coinmama, kredi kartıyla Bitcoin satın alabileceğiniz birkaç borsadan biridir .

Bir Bakışta Coinmama

Coinmama, 2013 yılında İsrail’de bir kripto para borsası olarak kuruldu. Bir finansal hizmet şirketi olarak Coinmama, merkezi olmayan finans fikrini geliştiriyor. Gizli ücretlerle gelen geleneksel bankalar gibi aracıları ortadan kaldırmayı hedefliyor.

Coinmama, Venezuela, Trinidad ve Tobago, BAE ve Kore gibi ülkelerden yüksek hacim görüyor. Bu tür gelişmekte olan ülkelerin sakinleri, geleneksel yöntemlerle ABD borsasına erişimleri olmadığı için Bitcoin’e yatırım yapıyor. Bunun dışında kripto para birimleri nispeten daha ucuz ve erişimi daha kolay . Kore’deki Kimchi Premium’a rağmen , insanlar Bitcoin’e yatırım yapmanın finansal katılım duygusu getirdiğini düşünüyor.

Coinmama’da Bitcoin Nasıl Satın Alınır

Artık Coinmama aracılığıyla Bitcoin’in küresel vatandaşlar için ne kadar kapsayıcı olduğunu biliyorsunuz. CoinMama ile ilk coinlerinizi satın almak için aşağıdaki adımları izleyin.

ÜYE OL ! Tam yasal adınızın gerçek ayrıntılarını sağlayın, güçlü bir parola oluşturun ve ikamet ettiğiniz ülkeyi seçin.

Hesabınızı doğrulayın . Doğrulamanın tamamlanması normalde 10 ila 30 dakika sürer.

Para yükleyin. Kredi kartıyla Bitcoin alıp alamayacağınızı merak ediyorsanız, yapabilirsiniz. Coinmama; Apple Pay, Google Pay, SEPA, MasterCard ve Visa’yı destekler.

Coinmama’da Bitcoin Almalısınız?

Coinmama, 188 ülkede faaliyet gösteriyor ve operasyonları sayesinde 2,7 milyondan fazla insanın güvenini kazandı. Bir dizi ödeme seçeneği, son derece güvenli ve kullanıcı dostu bir platform ile Coinmama, Bitcoin satın almak için iyi bir düşüncedir. Birkaç yatırımcı Bitcoin’in yakında en az 100.000 dolara ulaşacağını tahmin ediyor . Şimdi, potansiyel kazançları kaçırmamak için bir hesap oluşturmanın zamanı olabilir.

YORUMLAR YAZ
 • Finans Borsası | Altın Fiyatları, Döviz Kurları, Kripto Para Kurları, Kredi Faiz Oranları2 hafta önce
 • […] Bakiye transferi, borcunuzu bir kredi kartından diğerine taşımak anlamına gelir. […]