• YARIM ALTIN
  1.593,00
  % -0,67
 • AMERIKAN DOLARI
  8,4396
  % -0,21
 • € EURO
  10,0747
  % -0,32
 • £ POUND
  11,7707
  % -0,60
 • ¥ YUAN
  1,3025
  % -0,61
 • РУБ RUBLE
  0,1158
  % 0,17
 • BITCOIN/TL
  351102,525
  % 6,62
 • BIST 100
  1.392,91
  % 0,09

Namık Kemal Üniversitesi 45 sağlık personeli alımı yapacak

Namık Kemal Üniversitesi 45 sağlık personeli alımı yapacak

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi 2018 KPSS (B) gurubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara toplam 45 adet sözleşmeli personel alınacaktır.

Fizyoterapist
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon lisans programından mezun olmak.

Hemşire
Hemşirelik Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü, Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü Mezunu Olmak.

Hemşire
Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik Bölümünden Mezun Olmak.

Ebe
Sağlık Bilimleri Fakültesi Ebelik Bölümü veya Sağlık Yüksekokulu Ebelik Mezunu Olmak.

Sağlık Teknikeri
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Anestezi Önlisans Programı Mezunu Olmak.

Sağlık Teknikeri
1) Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikerliği Önlisans Programı Mezunu Olmak. 2) Alanında en az 2 (iki) yıl çalışmış olmak ve bunu belgelemek.

Laborant
1) Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Önlisans Programı Mezunu Olmak. 2) Alanında en az 2 (iki) yıl çalışmış olmak ve bunu belgelemek.

Sağlık Teknikeri
1) Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Ağız ve Diş Sağlığı Önlisans Programı mezunu olmak. 2) Alanında en az 2 (iki) yıl çalışmış olmak ve bunu belgelemek.

Sağlık Teknikeri
1) Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Diş Protez Teknolojisi Önlisans Programı mezunu olmak. 2) Alanında en az 2 (iki) yıl çalışmış olmak ve bunu belgelemek.

1 – Başvuru Formu (Bilgisayar ortamında eksiksiz olarak doldurulup ilgili alana yüklenecektir). 2 – Diploma veya Mezuniyet Belgesi Fotokopisi (E-devletten alınabilir). 3 – 2018 yılı KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi 4 – Fotoğraf 5 – Nüfus Cüzdanı Fotokopisi 6 – İş Deneyim belgesi (Sadece İş Deneyimi istenilen unvanlar için) 7 – SGK Hizmet Döküm Belgesi (Sadece İş Deneyimi istenilen unvanlar için)

Müracaatlar, ilanın resmi gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde (mesai bitimine kadar) Üniversitemiz web adresinden nku.edu.tr online başvuru şeklinde yapılacaktır. Şahsen veya posta yolu ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

İstenilen belgeler (Diploma/Mezuniyet belgesi, KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi, fotoğraf, nüfus cüzdanı vb.) ilgili alanlara yükleyecektir. * İstenilen belgeler ilgili alanlara yüklendikten sonra “Belgelerimin doğruluğunu kabul ediyor ve onaylıyorum” seçeneğini işaretleyecektir. * En altta yer alan “BAŞVURUYU TAMAMLA” tuşuna basmak suretiyle online başvurularını tamamlamış olacaklardır.