• YARIM ALTIN
  1.584,00
  % 0,37
 • AMERIKAN DOLARI
  8,4026
  % -0,04
 • € EURO
  9,9870
  % 0,01
 • £ POUND
  11,7280
  % 0,02
 • ¥ YUAN
  1,2991
  % 0,05
 • РУБ RUBLE
  0,1152
  % -0,04
 • BITCOIN/TL
  321270,747
  % -1,47
 • BIST 100
  1.408,81
  % 0,65

QNB Finansbank, CardFinans TarımKart’tan Dünya Çiftçiler Günü’ne özel fırsat

QNB Finansbank, CardFinans TarımKart’tan Dünya Çiftçiler Günü’ne özel fırsat

QNB Finansbank, CardFinans TarımKart ile ramazan ayını ve Dünya Çiftçiler Günü’nü kutlarken, Kovid-19’un oluşturduğu ekonomik aksaklıklara destek olmak hedefiyle yeni bir kampanya başlattı.

QNB Finansbank’tan oluşturulan bildirime göre, banka, gıdaya ulaşımın her vaktinden daha da mühim duruma geldiği bir devreden geçerken, çiftçilerin ilişki tehlikesini en aza indirerek en az maliyetle finansmana ulaşmasını sağlamak üzere desteğini artırıyor.

Bankanın ramazan ayı ve Dünya Çiftçiler Günü kampanyası kapsamında, mayıs ayı süresince CardFinans TarımKart sahibi ve şimdilik kartını kullanmamış çiftçiler, yapacakları ilk alış verişte faizsiz alış veriş devresine 1 ay daha ek ederek 7 ay erteleyebilecek.

Söz hususu kampanya, 1-31 Mayıs 2020’de geçerli olacak. Bir ay faizsiz devre hakkı kazanan çiftçiler, vade ötelemelerini haziran ayının ilk haftasında gerçekleştirebilecek.

Verilen bilgiye göre, QNB Finansbank’ın Eylül 2018’de yaşama geçirdiği CardFinans TarımKart, çiftçilere pek çok basitlik sağlıyor.

TarımKart sahibi çiftçiler, sene boyu tarımsal üretim amacıyla bütün girdi greksinimlerini TarımKart’tan karşılarken, geri ödemesini ürettiği ürünün hasat devresine ideal olarak tespit ettiği ekstre tarihinde senede bir defa yapabiliyor.


Çiftçiler, CardFinans TarımKart ile anlaşmalı üye iş yerlerinden yapacakları alış verişlerde 6 aya kadar faizsiz devre avantajından yararlanarak ödemelerini hasat tarihine kadar erteleyebiliyor. Ayrıca, 7/24 bütün QNB Finansbank ATM’lerinden 2 senea varan vade ile taksitli kredi kullanabiliyor. İhtiyaç duydukları her an ATM’den kredili mevduat hesaplarına erişerek nakit çekim işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

Bunlara ek olarak, aylık derli toplu geliri olmayan çiftçiler, SGK & Bağ-Kur prim ödemeleri amacıyla CardFinans TarımKart ile otomatik ödeme talimatı verebiliyor, aylık prim borçlarını senede bir defa hasat tarihinde geri ödeyebiliyor.

Tüm sene süresince çiftçiler, dilediği vakit kartına ödeme yapıp ardından gereksinim durumunda POS işlemlerinde ya da taksitli kredi tüketimi amacıyla yine kullanabiliyor. Düzenli ödeme gerçekleştirdikleri ana firmalar için Doğrudan Borçlandırma Sistemi (DBS) limiti tanımlayabiliyor, firmaya özel TarımKart DBS limiti ile ödemelerini gerçekleştirebiliyor.