• YARIM ALTIN
  1.593,00
  % -0,67
 • AMERIKAN DOLARI
  8,4396
  % -0,21
 • € EURO
  10,0747
  % -0,32
 • £ POUND
  11,7707
  % -0,60
 • ¥ YUAN
  1,3025
  % -0,61
 • РУБ RUBLE
  0,1158
  % 0,17
 • BITCOIN/TL
  358081,545
  % 1,14
 • BIST 100
  1.392,91
  % 0,09

Vakıfbank, TEB, Şekerbank, Garanti BBVA, Yapı Kredi ve QNB Finansbank’tan bayram kredisi

Vakıfbank, TEB, Şekerbank, Garanti BBVA, Yapı Kredi ve QNB Finansbank’tan bayram kredisi

Kimi banka 3 ay taksit erteleme imkânı, kimisi ise 60 aya varan vade fırsatı sunuyor. Şu ana kadar kampanyalarını duyuran bankalar ise, Vakıfbank, TEB, Şekerbank, Garanti BBVA, Yapı Kredi ve QNB Finansbank şeklinde sıralandı.

Kimi banka 3 ay taksit erteleme imkânı, kimisi ise 60 aya varan vade fırsatı sunuyor. Şu ana kadar kampanyalarını duyuran bankalar ise, Vakıfbank, TEB, Şekerbank, Garanti BBVA, Yapı Kredi ve QNB Finansbank şeklinde sıralandı.

VAKIFBANK’TAN ÜÇ AY ÖDEMESİZ BAYRAM KREDİSİ

VakıfBank’ın açıklamasına göre, geleneksel bayram kredisi ile desteklerine bir yenisini ekleyen banka, kredi amacıyla aylık yüzde 0.98 faiz seviyesi uygulayacak ve VakıfBank müşterileri, 3 ay ödemesiz dönemli krediden 60 aya varan vade seçenekleriyle faydalanabilecek.

3 BİN TL’DEN BAŞLIYOR

Banka müşterileri SMS ile de krediye başvurabilecek. Bu kanaldan müracaatlarda, “KREDI” “TCKN” “AYLIK GELİR” verileri aralarında birer boşluk bırakarak 5724’e SMS gönderilmesi yeterli olacak. 3 bin liradan başlayacak kredi tutarı 125 bin liraya kadar yükseltilebilecek.

ÜST LİMİT 125 BİN TL’YE KADAR

Açıklamada mevzuya dair değerlendirmeleri yer alan VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı Lütfü Çelebi, her vakit bulunduğu gibi bu kampanya ile ilk olarak ihtiyaç sahiplerine rahat bir soluk aldırmayı amaçladıklarını bildirdi. Çelebi, “Bayrama özel 3 ay ödemesiz, 60 ay vadeli kredimizden ihtiyaç sahibi bütün bireysel segmentli müşterilerimiz faydalanabilecek. Ramazan Bayramı’na özel hazırlanan kredi paketinin üst limiti 125 bin TL olup, aylık yüzde 0.98 gibi pazar koşullarına göre ideal bir faiz seviyesi uygulanacak” ifadelerini kullandı.

TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI

Türk Ekonomi Bankası (TEB), Ramazan Bayramı’na özel kampanyasıyla, kredi kullanmak isteyen müşterilerine yüzde 0,99 faiz seviyesiyla ve 36 aya varan vade seçenekleriyle kredi fırsatı sunuyor.
TEB’den oluşturulan bildirime göre, 31 Mayıs’a kadar devam edecek olan yeni kampanyasıyla banka, müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını ideal ödeme koşullarıyla karşılayacak.

Bayrama özel ihtiyaç kredisi, yüzde 0,99 faiz seviyesiyla ve 3 ile 36 ay arasında değişen vade seçenekleriyle müşterilerin değişik tutarlardaki nakit ihtiyaçlarına çözüm sunuyor. TEB’in bayram kredisinden yararlanmak isteyen müşteriler, CEPTETEB internet şubesi, Mobil Bankacılık, Çağrı Merkezi ve TEB Şubelerden müracaat yapabiliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verdiği TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, TEB olarak müşterilerin finansman ihtiyaçlarını en ideal koşullarda sağlamaları amacıyla çalıştıklarını belirtti.

ŞEKERBANK

Şekerbank, 60 aya varan vadelerin yer aldığı kampanya kapsamında, %0,79’dan başlayan faiz oranları ve 3 ay taksit erteleme imkânı sunuyor. Şekerbank ilaveten finansman desteğinin yanı sıra Şeker Bonus Kart ile yapılan besin alışverişlerine armağan Bonus veriyor.

GARANTİ BBVA

Garanti BBVA, çalışanların, esnafın ve emeklilerin Ramazan Bayramı evveli çoğalan ihtiyaçları basitçe ve en ideal şartlarda karşılayabilmesi amacıyla, yüzde 0,99’dan başlayan faiz seviyesi ve 60 aya varan vadelerle bayram kredisi kampanyası başlattı.

Bankadan oluşturulan bildirime göre, ihtiyaçlarının arttığı bu zor dönemde de müşterilerinin yanısıra olan Garanti BBVA, yüzde 0,99’dan başlayan faiz seviyesi ve 60 aya varan vadelerle bayram kredisi sunuyor.

Açıklamada görüşlerine yer verdiği Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Akten, ülke olarak koronavirüs salgınının ekonomik tesirlerini hissedildiği bu zor vakitlarda çalışan, esnaf ve emekli bütün müşterilerin daha çok yanısıra olmaları gerektiğini belirtti.

YAPI KREDİ

Yapı Kredi hem ramazan ayı süresince hem de bayramda lüzumlu bütün ihtiyaçları amacıyla bireysel ihtiyaç kredisi ve Worldcard kampanyalarını başlattı.Banka açıklamasına göre, 7-23 Haziran’da geçerli olan kampanya ile günde 10 TL ödeyerek 10.000 TL bireysel ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. Bireysel ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak isteyenler, Yapı Kredi Mobil, Yapı Kredi İnternet Şubesi ya da bütün şubelerimizden basitçe kredi müracaatı yapabiliyor.

QNB FİNANSBANK

QNB Finansbank, bayramda nakit para ihtiyacı olan müşterilerine 60 aya varan vade seçenekleri ve aylık yüzde 0.89’dan başlayan faiz oranlarıyla Bayrama Özel İhtiyaç Kredisi sunuyor.