1. Anasayfa
  2. Genel Bilgi
  3. Sigortasız Kişilere Kredi Veren Bankalar

Sigortasız Kişilere Kredi Veren Bankalar

«
sigortasiz-kisilere-kredi-veren-bankalar

Kredi veren bankalar kampanya olduğu zamanlarda bireysel olarak ihtiyaç kredisinin imkanını sunarak Sigortasız Kişilere Kredi Veren Bankalar bulunmaktadır. Ülkemizdeki insanlara bankalar sigortasız kişilere de kredi veren bankalar mevcuttur.

Ancak bu sigortasız kişilere her banka kredi vermemekte olup bazı bankalar vermektedir. Ülkemizde acil ihtiyacı olup ta bankadan kredi almak için çaba sarf etmektedir. Kredi çekmek isteyen kişiler ise sigortası olduklarından dolayı kredi cevapları olumsuz olmaktadır.

Sigortasız kişilere kredi veren banka kuruluşları kefilsiz olarak, belgeye veya gelir belgelerine ihtiyaç duymadan vermektedir. Kişilerin gelir belgesi olmadan internetten online olarak kredi başvurusu yaparak bazı bankalar belli bir miktara kadar kredi vermeyi kabul etmektedir. Bazı bankalar ise bireysel ihtiyaç kredisinin yanı sıra konut kredisini de herhangi bir belgeye ihtiyaç duymadan da vermektedir.

Sigortasız Kişilere Kredi Veren Bankalar

Ülkemizde bankaların sayıları her geçen gün artmakta olup sigortasız kredi veren Ak bankası, Garanti Bankası, Ziraat Bankası, Vakıf Bankası ve Halk Bankası gelir beyanı olmadan herhangi bir belgeye ihtiyaç duymadan ihtiyacı olan kişilere kredi vermektedir. Ancak daha kolay bir şekilde Kredi Veren Bankalar özel bankalar ön sıralara çıkarak kolay bir şekilde kredi vermektedir.

Devlet bankaları ise genel olarak kredi notlarına, kredi sicillerine, kişinin geçmişteki yaptığı ödemelerine ve gelir durumlarına detaylı olarak bakılıp devlet bankaları kredi vermektedir. Ülkemizde genel olarak TEB bankası, Ak bankası ve Garanti bankası kişinin bazı şartlarına bakarak, kolay bir şekilde kredi vermektedir.

Kişilerin daha kolay olarak kredi alması için TEB bankası, Ak bankası ve Garanti bankası gibi bankaların sitesine girip online olarak kredi başvurusu yaparak da daha hızlı kredi alabilir.

Belge İhtiyacı Duymadan Kredi Veren Bankalar

sigortasiz-kisilere-kredi-veren-bankalar
sigortasız kişilere kredi veren bankalar

Ülkemizde krediye ihtiyacı olan çok fazla kişiler bulunmaktadır. Genelde bazı bankalar gelir belgesi veya maaş belgesi gibi belgeleri istemektedir. Ancak bazı bankalar ise hiçbir şekilde belgelere gerek kalmadan kredi vermektedir.

ING bankası gelir belgesine ihtiyaç duymadan kredi veren bankalar arasında yer almakta olup ve internetten online olarak giriş yaparak anında kredi vermektedir.Sigortasız Kişilere Kredi Veren Bankalar:

  • Yapı Kredi Bankası, Geliri olmadan krediyi vermektedir.
  • Finans Bankası, İnternetten online olarak maaş bordrosuz krediyi vermektedir,
  • ICBC Bankası, Maaş belgesine ihtiyaç duymadan kredi vermektedir,
  • TEB- ING bankası ise hiçbir şekilde belgeye gerek duymadan online olarak kredi başvurusu yapıp vermektedir.
Bir Cevap Yaz

Editör Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *