1. Anasayfa
  2. Teknoloji Gündem
  3. Yürüyerek Para Kazanmak Yürüyerek Para Kazandıran 5 Uygulama

Yürüyerek Para Kazanmak Yürüyerek Para Kazandıran 5 Uygulama

«
yuruyerek-para-kazanmak

Yürüyerek para kazanmak, yürüyüş yaparak para kazanmak hem spor konusunda hem de kazanç konusunda aynı anda adımlar atmanıza olanak tanımakta.

Yürüyüş yaparak para kazanmak mümkün mü? Yürüyüş yaparak gerçekten para kazanılır mı? Sorunun cevabı çok basit, Evet. Yürüyerek para kazanmak mümkün. Yürüyüş yaparak para kazanmanıza imkan sağlayan uygulamalar sayesinde adım başına para kazanmanız mümkün durumda.

Uygulamalar, reklam gelirlerini adım atan kullanıcıları ile paylaşmakta. Sadece yürüyüş değil, bazı uygulamalar içinde bulunan ek para kazanma yöntemleri ile de para kazanmak mümkün.

Yürüyerek Para Kazanmak İçin Uygulamalar Hangileri?

Hali hazırda yürümeyi seven ve düzenli olarak yürüyüş yapan birisi iseniz aynı zamanda para kazanma fikri sizin için en iyisi olacaktır.

Her ne kadar basit olsa da para kazandıran uygulamaları seçerken oldukça dikkatli olmalı ve zamanınızı boşa harcamamalısınız. Hepsinden ziyade, sırf para kazanmak için yürümek yerine, yürüdüğünüz anlarda uygulamaları kullanmanız da uzun vadede kazanç sağlamanıza olanak verecektir.

İşte çalışan Yürüyerek para kazandıran 5 uygulama!

1 – SweatCoin – Yürüyerek Para Kazanma

yuruyerek-para-kazanmak

SweatCoin uygulaması ile para kazanmak mümkün. Söz konusu uygulama yürüyerek para kazanma konusunda ilklerden birisi olabilir. Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için her seferinde sistemlerini güncelleyen SweatCoin, güncel olarak para kazanma imkanı sunmakta.

Bin adım başına para veren SweatCoin, kısa kullanımlar için az kazançlar elde etmenize neden olabilir. Bin adım için 1 SweatCoin veren uygulama, reklam izledikten sonra 20 dakika boyunca 2x SweatCoin vererek yüksek kazançlar elde etmenizi sağlayabilir.

1 SweatCoin’in şuan ki piyasa değeri $0,01284 USD olarak listelenmekte. Uygulama içinde 50$ gibi bir değeri elde etmek için 4000 SweatCoin kazanmanız gerekiyor.

Her bin adımın 1 SweatCoin olduğunu düşünürsek, bu uzun vadede kazançlı olabilecek bir para kazanma yöntemi gibi gözüküyor.

Uygulama sadece Android değil, IOS işletim sistemlerinde de bulunuyor. GPS ve İnternet gereksinimleri istediği için kimi kullanıcılar için kullanışsız olabilir.

İphone Cihazlar İçin SweatCoin Uygulamasını İndirin

Android Cihazlar için SweatCoin Uygulamasını İndirin

2 – Adım Para – Adım Atarak Para Kazan

SweatCoin sisteminden sonra ülkemizdeki girişimciler tarafından hazırlanan Adım Para yürüyerek para kazanmak uygulaması, para kazanmanıza alternatif olacak bir uygulamadır.

Günlük olarak 20 Bin adım limiti olması uygulamanın eksilerinden olsa da stabil çalışıyor oluşu ve ödüllerinin cazipliği ile uzun vadede kazanç sağlamanıza olanak sağlayacaktır.

Uygulama içindeki mağazalar sayesinde adımlarınızı paralara dönüştürebilir, ürünler alabilir veya hediye çekleri alabilirsiniz.

Hem Android hem İOS işletim sisteminde bulunan uygulama liderlik tablosu gibi seçeneklere de sahip. Liderlik tablosunda diğer kullanıcılar ile yarışmanıza olanak sağlayan Adım Para, arkadaş davet et kazan sistemi ile de kazanç sağlamanıza imkan veriyor.

Sadece arkadaş daveti değil, uygulama içinde bulunan izle kazan özelliği ile adımlarınızın daha değerli olmasını da sağlayabilirsiniz.

Android İçin Adım Para İndir.

İOS İçin Adım Para İndir.

3 – Runtopia – Koş, Yürü Para Kazan

Runtopia yürüyerek para kazanmak konusunda hizmet veren bir başka uygulama. Özellikle GPS Takip özelliği sayesinde gittiğiniz alanları da kaydediyor olması spor yapan pek çok kullanıcıyı kendine çekmeyi başarıyor.

GPS Takibi özelliği sayesinde normal bir spor takip uygulaması gibi kullanırken attığınız adımları paralara dönüştürebilir veya uygulama içindeki mağazalardan ürünler alabilirsiniz.

Runtopia, kendi içinde SPC olarak adlandırılan bir para birimine sahiptir. Bu para birimlerini kazanabilmek için adım atabileceğiniz gibi uygulama içindeki reklamları izleyebilir, size özel sunulan görevleri yerine getirebilirsiniz.

İOS için Runtopia İndir

Android için Runtopia İndir

4 – Adımla – Adım At Değer Kazan

yuruyerek-para-kazanmak
Yürüyerek Para Kazanmak

Yürüyerek para kazanmak için uygulamalar arasında bulunan Adımla uygulaması, Adım Para sisteminde olduğu gibi Türk girişimciler tarafından hazırlanmış olan yürüyerek para kazanma uygulamasıdır.

Google Fit üzerinden adım sayılarını alan ve bu sayede daha net adım sayıları tutulmasına yardımcı olan Adımla uygulaması, kendi içinde bulunan para birimi ile ürünler satın almanıza olanak sağlıyor.

Adım Para uygulamasına benzer şekilde çalışan uygulama, adımlarınızı gün sonunda paraya dönüştürmenizi gerektiren bir sisteme sahiptir.

Dönüştürüp biriktirdiğiniz Adımla Paraları uygulama içindeki mağaza içinde harcayabilir, ürünler satın alabilir veya hediye çekleri satın alabilirsiniz.

Sadece yürüyerek değil, diğer yürüyerek para kazanma uygulamalarında da olduğu gibi. Reklam izleyerek para kazanmanıza ve günlük bonusları toplayarak para kazanmanıza imkan veren bir sistemi de bulunmaktadır.

Android İçin Adımla Uygulamasını İndirin

İOS İçin Adımla Uygulamasını İndirin

5 – Lucky Step – Adım Takibi ve Para Kazancı

Lucky Step ile yürüyerek para kazanmak mümkün mü? Son zamanlarda reklamlarda ve yurt dışında  sağladığı aktifliği ile ilgileri üstüne çeken Lucky Step, kullanıcılara Walk to Win konusunda kazanç vaatleri sunmakta.

Uygulama ana amaç olarak para kazanmayı değil spor aktivitelerinizi tutmanızı amaçlıyor. Spor aktivitelerinizi kayıt altına alabileceğiniz gibi, spot aktivitelerinizi paralara dönüştürme imkanınız da bulunuyor.

GPS Takibi yapabilen uygulama, adımlarınızı telefonunuzun sensörlerinin yanı sıra GPS üzerinden de takip etmekte. Bu sayede daha net ve daha güvenilir adım, kazanç imkanı sunmakta.

Uygulama şuan için sadece Android cihazlarda bulunuyor ancak geliştiricileri ilerleyen zamanlarda İOS platformları için de uygulama geliştirileceğini dile getirmiş durumdalar.

Android İçin Lucky Step İndir

Bir Cevap Yaz

Editör Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *